Działka na sprzedaż Daleszyce, Cisów

2400.00 m²
61,67 zł/m2
SPL-GS-236
oblicz.rate.kredytu

148 000 zł

Działka na sprzedaż

szczegoly.oferty

Symbol oferty SPL-GS-236
Powierzchnia 2 400,00 m²
Przeznaczenie działki budowlana, mieszkaniowa
Wymiary działki 140 m

OFERUJE 

Działkę budowlaną z MPZP w spokojnej okolicy! 

Idealna propozycja dla rodziny lub pod inwestycję!  

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Cisów, gmina Daleszyce, powiat kielecki, województwo świętokrzyskie. 

OPIS NIERUCHOMOŚCI 
działka z dostępem do drogi publicznej (asfaltowej) 
działka regularna i przestronna 
sąsiedztwo zabudowy jednorodzinnej i terenów zielonych
stan prawny uregulowany
księga wieczysta, brak obciążeń 

Paramenty działki: 
163 — ok. 2572 m2 (0.2572 ha)-  z Miejscowym Planem zagospodarowania przestrzennego (zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna)

Media: 
woda – przy działce
prąd – w drodze
kanalizacja – szambo, możliwość wykonania własnej oczyszczalni 
Światłowód w odległości 150m

CENA: 
148 000 zł – do negocjacji 

Dlaczego warto? 
Otoczenie oraz lokalizacja to ogromne atuty – cisza, przestrzeń, bliskość natury i jednocześnie komfortowy dojazd. 
Idealne miejsce na budowę domu lub bezpieczną inwestycję. 

Serdecznie zapraszam do kontaktu: 

Izabela Bal – NOVADOM 
459 115 139

Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji.